Indonēzijas Sejas "Dubultu Slogu", Slimības, Mācību Saka

cilv?ka vesel?bas darbojas

Psihiatrijas nozari, būtu mums domāt, ka psihiskie traucējumi ir slimība, tāpat vēzi vai sirds slimības. Pārvarot un dziedināšanas sevi naidu, un rezultāts būs pārvarēt un sadzīšana slimības. Sekas un cēloņi ilgstošas slimības var novērst ar zvejošanu saknes garīgo izraisīt agrīnu. No Dieva žēlastības ir pieejami, lai sasniegtu dziļi savā dvēselē un sadzīšana noraidījumu un self-naidu. Jūs varat izjust pilnīgu brīvību Kristū un pilnīgu emocionālo un fizisko veselību, kā jūs atbrīvoties no neveselīgas emocijas, kas ir izveidojuši savu uztveri par sevi. Vai jūs pats piedzīvo simptomus noraidījumu un sevis naidu vai ja jums ir mīlēja viens, kas rodas griešanas sevi, domā par pašnāvību, piedzīvo depresiju un citiem līdzīgiem jautājumiem, jūs varat saņemt palīdzību, izmantojot tiešsaistes ministri, kuri specializējas sniedzot lūgšanas par izglābšanos un patiesības par izglābšanos.

Turpinot mūsu ceļu, mums mainīja virzienu un devās uz maršruta 611 no 309.

Mēs tad iestājās un laiž cauri Stroudsburg" un Tannersville." Mēs redzējām, pazīmes, kas deva norādes Liels Laukakmens," Jim Thorppe," Lielais Akmens" Lielā Lāča" un " Vēl Ūdens Lakas; uz Mount Pocono." Mēs izvēlējās Blakeslee" maršrutā 940. Tur bija neliels iedzīvotāju skaits šeit. Mūs sagaidīja ar vairākiem vietējiem un aicināja palikt pie sava vieta(s). Mēs pieņēma ielūgumu no Indijas Ģimenes. Mēs nezinām, ko Tauta" vai Cilšu piederības dēļ," viņi piederēja. Un mēs neprasīju. Tēvs no ģimenes ir mūs brīdinājuši par vietējo " Baltu Tautas.' Daži no viņiem tur mazliet neskarot tautas Krāsu...jo īpaši tiem, kas tiek uzskatīti par veiksmīgiem, kas dzīvo šajā zonā. Viņš teica, ka cilvēkiem, tāpat kā viņa ģimene nu cērt to nost, ko ne aizbildnībai viņu uzņēmumos vai iestādēs; izliekoties, ka viņi neeksistē. Tā darbojas saskaņā ar Frank-Eaglefeather," Vectēvs. Lai gan, Dažām ģimenēm ir uzbruka, vienā reizē vai citu. Rasu elements šeit ir dzīvs un labi." Tas bija šeit, viņu sēta, mēs nolēmām palikt.


Vecāka gadagājuma cilvēki, kas ir tendētas uz slimības, jo no viņu vecuma un samazināt imunitāti, lai cīnītos pret slimībām. Tas ir iemesls, kāpēc viņi ir augsts risks saslimt ar sirds slimībām, jo tās vecumu. Ja persona vecuma, izmaiņas fizisko, garīgo, psiholoģisko un emocionālo aspektu, kas ir neizbēgamas. Riska faktori jauniešiem, lai attīstītu sirds un asinsvadu slimībām ir vienādi ar to, ka vecāka gadagājuma cilvēku. Starp kopējiem riska faktoriem, ietver tabakas lietošanas, hipertensija, hiperlipidēmija, cukura diabēts, mazkustīgs, menopauzes, psihosociālo stresu, aptaukošanās, miega apnoja, ģimenes vēsturi, starp citu. Ja viens ir esošo stāvokli minēts, lielākas izredzes saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām turpmākajā dzīvē. Dzimums ir vēl viens faktors, un vīriešiem ir lielāks risks nekā sievietēm, kas cieš slimības.

Mājās medicīniskās uzraudzības sistēmas ir tālu no jauna, bet visi ņem paziņojumu, ja uzņēmums, piemēram, Intel oficiāli paziņo, ka tā ir niršana headfirst. Saskaņā ar jaunu ziņojumu no Wall Street Journal, Intel ir gearing up uzsākt sērijas izmēģinājumiem ar veselības aprūpes organizāciju, lai "parādītu, vai jauni rīki dot labākus rezultātus, ārstējot nosacījumiem, piemēram, diabēts, hipertensija un sirds slimības.

" Konkrētāk, Intel Veselības Rokasgrāmata, kurā ietilpst "vienkāršotu datoru un programmatūras sistēma, kas ir paredzēti, lai palīdzētu vecāka gadagājuma cilvēkiem un citiem pacientiem, uzraudzīt un pārvaldīt savu nosacījumiem mājās" - tiks izveidots savienojums ar medicīnas iekārtām un pēc tam pārsūta šo informāciju ar noteiktu personu (proti, veselības aprūpes speciālisti) pār " neto. Protams, iniciatīva ir tālu no tā, kas tiek īstenoti ārpus izmēģinājuma veidā, bet tas būtu labi, lai iet, ar laiku sāc aizmirst lietas un kvetching par gaumi jūsu krāna ūdeni.

Šie simptomi notiek tad, kad pacients izjūt emocionālu trauksmi un fizisko spēku, kas var izraisīt palielināt skābekļa patēriņu organismā.
Diabēta pacientiem, var būt dažādas formas un simptomi sakarā ar biežākā komplikācija šī slimība pacientam, saukts neiropātija. Viņi var tikai acīmredzamu nejutīgums, diaphoresis, elpas trūkums un sāpes krūtīs var neierasties, lai lielākā daļa no pacientiem ar cukura diabētu. Trauksme var notikt saistībā ar stenokardiju, jo pacientam būs aizņemts ar domu par draudošu miokarda infarkts. Riska faktori, kas saistīti ar saslimstība ar anginal sāpes. Cilvēki ar šo sindromu ir saistīts ar pieredzējušiem vai veiktas noteiktas darbības pirms uzbrukuma, piemēram, fiziskas slodzes, aukstā iedarbības, ēdot pārmērīgi un uzsvēra. Svarīgs faktors, stenokardija ir, ka tas ir mierināja, atpūtas un nitroglicerīna.