Veselības Raksti No AMAZINES.COM 12 Lpp.

vesel?bas dz?vesveida konsult?cijas


Perifēro asins monocikliski šūnas (PBMC) tiek izmantotas vairākas pētījumu veidiem. Uz shigella baktērijas, kas var izraisīt diarrheal infekcija. Kā ar salmonellu, cilvēki iegūst shigella, izmantojot kontaktu ar piesārņotu pārtiku. Inficētās personas var viegli pārnest infekciju uz citiem. Simptomi, kas liecina par inficēšanos ar shigella ietver asiņaina caureja, vēdera krampji un drudzis.

Aptuveni 65 miljoni cilvēku dzīvo reģionos, rietumu un centrālajā Āfrikā, kur visbiežāk celms, miega slimību, Trypanosoma brucei gambiense, cirkulē. Mazāk izplatīts veids cirkulē dienvidu Āfrikā, un skarbu, vecāki ārstēšana joprojām ir vajadzīgas lai izārstēt to.

Spitālīgo bija cilvēki, kas bija vēsturiski vairījās, jo tie bija infekcijas slimība, un termins "spitālīgā" joprojām izraisa sociālos aizspriedumus, Bailes no slimības vēl var būt izplatīta sociāla parādība, lai gan ne visas slimības, kas izraisa galējās sociālā stigma.

Lai labāk novērtētu izdevumu tendences un ārstēšana cenas, BEA izstrādājusi papildu statistiku, ko sauc par Veselības Aprūpes Satelītu Kontu. Šie statistikas dati sniedz politikas veidotājiem, pētniekiem un sabiedrībai vēl viens veids, kā izprast ekonomikas, veselības aprūpi.

Mēs tā: Jūs Konservatīvie naida veselības aprūpes, nevarēja aprūpes mazāk par saviem līdzpilsoņiem, nevar saprast, kā konkurēt ar mūsu sociālisma ārvalstu konkurentiem, nevar saprast, līdzjūtība, būs uzskatāt, ka jebkuru meli peddled, lai jūs par savu izmantotāji.


Bet vienīgie, kas par savu nogurušo slēpjas vienam ar otru. Netērētu savu laiku par zinātnes vietu ar to, ka propagandu.